Niche Parfümler

MADAM THE ROMAN NİGHT

Bir Roma gecesinin cesaretini, yoğunluğunu simgeleyen, sonsuz olasılıklara sahip bir koku.
Zengin, duyumsal ve cesur kokusu ile koklayanları büyüleyen Madam The Roman Night, duygusallık, öngörülemezlik ve gündelik kendiliğindenliğin bir düzenlemesi olarak tarif edilir. Tarifsiz çiçeksi aroması, gizemli yasemin esansı ve Madagaskar vanilyası parfümün kalp notasıdır. Bu aromalar sizi derinden etkileyecek ve hayal gücünüzü özgürleştirecek. Madam The Roman Night ile gecenin yoğun duygusallığını teninizde hissedin. Üst düzey baştan çıkarma gücüyle donatılmış bu iksirden vazgeçemeyeceksiniz.

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

MAD MADAM

Daha önce hiç birbirinden farklı insaların yaşadığı dillere destan olan aşk hikayesi duydunuz mu?

Evet işte tamda Mad Madam’ın bir araya gelmesi mümkün olmayan zıt notaların karışımı ile revize edilmiş rengarenk çiçeklerin ve yemyeşil şehvetli ormanın, çiçeksi ve odunsu akordlarla güç ve zerafetin çekici zıtlığını tanımak istemez misiniz?

Tarzınızı , kendinize inancınızı ve ihtişamlı ruhunuzu ortaya çıkarın.

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

BY BRUNO

Bir yaz günü rengarenk kokteylinizi içerken, diğer taraftan insana huzur veren sessizlik içinde güneşin batışını izliyorsunuz.

Hatta kendinizi Afrika’nın okyanusa kıyısı olan bir ülkesinde, kumsalın hemen bitişiğindeki butik otelde güneşleniyor gibi hissedebilirsiniz.

By Bruno ferah, yumuşak, sakin, lezzetli ve pürüzsüz bir koku. Genç erkeklerin yaz kokusu ve vazgeçilmezi... .

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

BY BRUNO EXOTİC

Floransa’nın zambaklarına Brezilya’dan tonka fasulyesinin zenginliğini ve baharatlı vanilyanın sıcaklığını ekleyerek, yükselen yeni bir enerjiyle karşımıza çıkıyor. .

By Bruno Exotic, ruhunuza dayanan iki modern silueti bir araya getirerek, hareket halindeki bir kentsel yaşam tarzının kokulu ifadesidir. Dünyanın dört bir yanından alınan egzotik kokuların ambersi odunsu bir birleşimi, zenginliği ve baharatlı vanilya sıcaklığı ile artırırken yeni bir enerji ile teninize aşılanıyor!

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

BY BRUNO CASANOVA

Kendinizi bir anlık Venedik Karnavalı’nda hissetmek, enerjinizi yükseltmek istemez miydiniz? .

İşte tam bu hissiyata uygun bir koku; By Bruno Casanova...

Ustalıkla oluşturulan bir maske gibi teninizi saracak... Orkide, bergamot ve yaseminin büyüleyici etkisi teninizi sararken; tonka fasulyesi, sedir ağacı ve vanilyanın uyarıcı etkisi tüm dikkatleri üzerinize çekecek. Bu flörtüz aroma sizi bir adım öteye taşıyacak...

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

BY BRUNO DETOX

By Bruno Detox, yazları tenimizi kavuran Akdeniz güneşinden ilham aldı. .

Aroması Akdeniz’in orjinal ve güneye özgü tüm renklerini ve kokularını içerir. Adadan esip denizden yansıyan aromatik rüzgar, teknede demlenen kahve kokusuyla karışır ve sabahın berrak havasına yayılır. Bu tatlı, hipnotik koku; kahve, Türk gülü ve akasya balı gibi notaları birleştirdi. Teninize üflenen sarhoş edici aromalarla dolu bu koku vücudunuza sihirli bir şekilde dokunur.

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

NO:47

Bu koku tam da bizim hikayemiz... No: 47, ismini 2000 yılında Ankara’nın meşhur sokağı Karanfil Sokaktaki Usluhan Pasajı içerisinde kurulan MAD Parfumeur’un kapı numarasından aldı. .

Bu koku tam da bizim hikayemiz... No: 47, ismini 2000 yılında Ankara’nın meşhur sokağı Karanfil Sokaktaki Usluhan Pasajı içerisinde kurulan MAD Parfumeur’un kapı numarasından aldı. Doğru kokuyu kullandığınızda gerçek bir duruş edindiğiniz gibi, işimizi doğru yaptığımızda insanların güvenini kazandığımızı farkettik. Koku, büyük bir sanat dalı ve bu sanat dalını doğru kullanan markalardan biri olduğumuz için çok şanslıyız. İsmine yakışan bu zarif koku, baştan çıkarıcı notalarıyla sizi büyüleyecek!

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

NARCOTİC

Her tasarım, her zaman daha önceden alınan bir ilhamdan filizlenir. Bazen bu sevilen ya da hayran olunan bir kişidir. Bazen de bir yerdir. .

Havadar, canlı ve sulu bir çiçek olan Narcotic, geleneğin ve modernliğin heyevan verici bir şekilde el ele yürüdüğü 21.yy’ın hem sofistike hem de baştan çıkarıcı bir göstergesidir. Teninize oturdukça, zengin ama şeffaf bir ahşap, misk ve yosun tabanı, rüya gibi narkotik etkiyi saatlerce canlı tutar ve sizi tekrar tekrar koklamaya iter...

Mad Narcotic; klasik olan her şeye değer veren, ancak klasik olan şeyleri zamanımıza adapte eden, kendi istediği şekle dönüştüren, ona kişisel bir dokunuş ekleyen gizemli bir iksir...

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

OUD 0.101 MALAKİ

Kusursuzluğunu ve enerjisini kutsal kaynağı agar ağacından alan doğanın kuvvetini ve büyüklüğünü bir şişede sunuyor. Cesur ve görkemli formülündeki deri, tütün ve baharatlar duyguları harekete geçiriyor. Taze lavanta, turunçgiller, artemisia ile zenginleştirilmiş kokusuyla tüm hayallerinizi mümkün kılan büyüleyici, heyecan verici bir parfüm. Büyüleyici kişiliği ile insanı ruh gibi sarıyor. Eşsiz, hassas ve ısrarlı bir şekilde gün boyu etkisini sürdürür.

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

OUD 0.102 SATEEN

Oud O.102 Sateen ile vanilyanın gizemli güzelliğini, baharatlı yapısını ve menekşenin beklenmedik şehvetini keşfedeceksiniz. Mat siyah renk tonlarında şişesinin yanı sıra geleneksel altın tonlu şişe etiketiyle koleksiyonun diğer parfümleriyle aynı ruhu taşır, gizemli tütsü dumanı halkalarından ilham alan bir tasarıma sahiptir. Kokuyu unutulmaz bir deneyim haline getiren ışığın kaynağının son demlerini bulgar gülü ve türk gülü oluşturuyor.

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

OUD 0.103 WONDERWOOD

Yolculuk başlarken madagaskar karabiberi tonlarını; tatlı somali tütsüsü esrarengiz dokusuyla sürekli bir değişim içerisinde yansıtıyor. Sandal ağacı ve vetiverin bağımlılık yaratan karşı konulmaz hissi, yoğun bergamut ile birleşerek teni sarmalıyor. Parfüm kapılarını açarken hindistan cevizinin yatıştırıcı etkisi ve sedir ağacının sıcaklığı güneş ışığının yeryüzünü ısıtmasını; bitişinde ise kayalar ve kumun yanmasını hatırlatıyor.

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

MAD LOVE ME

Bir parfüm güzel bir koku uyumu olmadan çok önce senaryoyu yazar ve sonra prodüksiyona başlar...

Biz de kokularımızı bu şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.

Bu tatlı koku, bir hatmi kadar tatlı olan portakal çiçeği ile açılır ve daha fazla derinlik için şehvetli bir kehribar tabanı ile kapanır. MAD Love Me ile aşkı keşfet!

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

MADAM AMOUR

Bazen her zaman yürüdüğünüz o kasvetli yol artık daha bir güzeldir. Güneş daha bir ısıtır içinizi. Yıldızlar daha bir parlaktır ama yalnız sizin için. Bir anda dünyanın en cesaretli insanı olabilecek kadar güçlü, bazen de minik bir kız çocuğu gibi ürkek, kırılgansınızdır. Evet, aşktan bahsediyoruz…
Madam Amour aşkın evriminden doğup; yepyeni ve benzersiz bir esans yaratarak, sizi hiç ayak basılmamış sınırlara ulaştırır. Tatlı bir şekilde dengelenmiş narin çiçekler ve vanilyanın cömertliğine eşlik eden değerli misk; altın amber notalarını kusursuzca teninize yansıtır. Madam Amour’la aşkı teninizde hissetmeye hazır olun.

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla