fbpx

Hikayemiz

Hangi fikirlerle, ne zaman doğduklarını bilmeden de olsa belli markaları seçiyor, kullanıyor, hayatımızın bir parçası haline getiriyoruz. Ancak yerel bir üründen ulusal bir markaya dönüşme süreci oldukça uzun ve keyifli bir yol…

Mad Parfumeur 2000 yılından günümüze parfüm sektöründe faaliyet göstermektedir. Başarının en önemli şartı olarak ürün kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen Mad Parfumeur, tüm ürünlerini dünyanın en büyük kompoze esans üreticisi olan firmalarından temin etmekte ve müşterilerine sunmaktadır.

Sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Mad Parfumeur, ’’koşulsuz müşteri memnuniyeti’’nin gereği olarak ürünlerinde sağlık ve hijyeni kendisine misyon edinmiştir.

Mad Parfumeur’un tüm ürünleri IFRA (International Fragrance Assocation) ve RFIM (Research Institutefor Fragrance Mateils) kuruluşlarının belirlediği standartlara uygun olarak ithal edilmektedir. Parfümlerin üretimi, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu standartlara uygun olarak uzman kimyagerler kontrolünde yapılmaktadır.


“KOKU BEDENİN İMZASIDIR.”

“DAİMA YAŞAYAN BİR TASARIM”

Dünyada gelişen trendleri inovatif yaklaşımlarla takip eden Mad Parfumeur tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun ürünleriyle hizmet vermektedir. Her daim yaşayan bir tasarım olmayı başaran Mad Parfumeur; insanın kimyasını harekete geçiren ürünlerin, sağlık ve hijyen şartlarına uygun olması için tüm gereklilikleri yerine getirmektedir.

KALİTE STANDARTLARINDA ÜRETİM

Uluslararası standartlarda ithal edilen hammaddeler Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın kriterlerine göre üretilmekte, hiçbir şekilde bu kriterlerden taviz verilmemektedir.

‘’TÜRKİYE'NİN PARFÜM MARKASI‘’

2009 yılında başlattığı yeniden yapılanma süreciyle insanların stillerini tamamlayan bir unsur olarak ‘’Türkiye’nin parfüm markası ‘’ olma yolundadır. Yakın bir süre içinde dünyanın tüm bölgelerinde hizmet verecek olan Mad Parfumeur, yaygın bayi ağı ile ‘’Dünyanın parfüm markası’’ olmayı hedeflemektedir.

Kimi zaman bir anıya, kimi zaman hafızalarda kalmış bir yere, hayallere ve uzaklara götürür...

21

yıl


2000 yılında Ankara Kızılay'da başlayan yolculuğumuz .
130

mağaza


Yurtiçi ve Yurtdışı toplam 107 mağaza ve bir fabrika ile hizmetinizdeyiz.