fbpx
Kolonya
28 Temmuz 2021
Ortam Kokusu
28 Temmuz 2021
Show all

Araç Kokuları

Araç Kokuları
Kokular hayatımızın her yerinde var ve sandığımızdan daha fazla önem taşıyorlar. Hepimiz yaşadığımız mekanların, giysilerimizin, evlerimizin ve elbette tenlerimizin güzel kokmasını istiyoruz. Peki bazen saatlerce hatta seyahat sırasında neredeyse günlerce içinde olduğumuz araçlarımızın kokuları? Hayat kalitesini aynı standartta tutmak isteyenler için araç kokuları da en az parfümler kadar vazgeçilmez. MAD Parfüm Dekoratif Araç Kokusu koleksiyonu, aracınızda hayal ettiğiniz parfüm deneyimi size taşıyacak zengin çeşitlerden oluşuyor.

Araç kokusu nasıl seçilir?
Araç kokusu seçerken en önemli kılavuzunuz doğal olarak duygularınız. Kokuların anılarımızla olan güçlü ilişkisi sayesinde bazı kokuları çok sever bazılarından ise hoşlanmayız. Anılarımızda yer eden koku gruplarının bu eğilimlerde önemli bir payı vardır. Herkes için mükemmel kabul edilen bir parfümün sizin hoşunuza gitmemesinin nedeni de budur. Araç kokularında da önce kendi duygularınızı ve beğenilerinizi değerlendirin. Eğer bir başkasıyla -aileniz örneğin- paylaştığınız bir aracınız varsa onların beğenilerini de göz ardı etmeyin

Mad Araç alırken bunlara dikkat edin!
• Soluduğunuz havanın kalitesi sağlığınız için daima önemlidir. Bu yüzden size önerimiz öncelikle araç kokusu aldığınız markanın seçimini doğru yapmanız. Kaliteli hammadde ve esanslar kullanan bir markadan alacağınız araç kokuları da doğal olarak daha kaliteli ve sağlıklı olacaktır. MAD Parfüm satışa sunduğu her ürünün üretim kalitesi konusunda arkasındadır.
• Seçeceğiniz araç kokusunun kalıcı ve etkileyici olması elbette bir tercih sebebidir. MAD Parfüm araç kokuları, dekoratif likit ambalajlarda uzun süreli kullanıma uygun olarak satışa sunulmaktadır.
• MAD Parfüm Dekoratif Araç kokuları arasında seçim yaparken kokudan beklentinizi düşünün. Meyveli ve çiçekli kokuların enerji ve coşku verdiğini, lavanta sandal benzeri kokuların insanları daha sakin olmaya yönlendirdiklerini unutmayın. İhtiyacınız neyse kokunuzu öyle keşfe çıkın.
• Bazı kokular ilk anda çok güzel olabilir. Fakat her kokunun kendi içinde bir yolculuğu olduğunu unutmayın. Araç kokusunda da durum aynı. Eğer bir araç kokusu otomobilinizde kaldıkça sizi daha mutlu ediyorsa doğru kokuyu yakalamışsınız demektir.
• Araç kokularının bazılarında koku bakterilerini yok etme özelliği vardır. Eğer aracınıza sinmiş bir koku varsa iyi bir temizliğin ardından koku kullanmanız sinmiş kokuları yok edebilir. Fakat şunu unutmayın, hiçbir araç kokusu ağır yemek taşınan veya sürekli sigara içilen bir arabanın kokusunu mükemmelleştirecek kadar sihirli değildir. Aracınızı sık sık temizlemeyi, havalandırmayı ve de hijyen kurallarına dikkat etmeyi unutmayın.

Mis gibi kokan aracınızla hedeflediğiniz noktaya varacağınız harika bir yolculuk dileriz.

Kokular hayatımızın her yerinde var ve sandığımızdan daha fazla önem taşıyorlar. Hepimiz yaşadığımız mekanların, giysilerimizin, evlerimizin ve elbette tenlerimizin güzel kokmasını istiyoruz.