VIP Parfümler

By Bruno Gold Unisex

Bu büyüleyici parfüm Çarkıfelek meyvesi, şeftali, armut gibi meyvelerden gelen sulu ve tatlı ana karakterinin ahududu ve siyah üzümle ustaca harmanlanmasıyla Grek mitolojisindeki Circe isimli tanrıçadan esinlenerek tasarlanmıştır. Zambakla çevreleyen ikna edici, ılık kumlarda yalın ayak yürürcesine kusursuz Heliotrope ile zıtlık verilmiş, paçuli ve miskle güçlendirilmiş bir parfüm.

Circe’nin iksirlerinden biri gibi, parfüm kendisini kullanan kişinin aklını başından alıp duyguların ve ilhamın olağanüstü keşiflerle dolu olduğu gizemli bir yolculuğa çıkarır.

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

Mona Lisa Kadın

Modern, genç ve canlı bir koku; tıpkı bir adrenalin dozu gibi daha yoğun ve enerjik bir hayat için benzersiz bir koku. Kadının sarhoş edici; dinamik, enerjik ve korkusuz yönünü öne çıkaran MONA LISA KADINI İddialı ve kendine özgü, ruhunu oluşturan kodların vücut bulmuş hali! Özgür ve özgüven sahibi, her hareketiyle göz alıcı ancak pervasız bir dişiliği ifade ediyor. O her zaman yeni deneyimlerin peşinde. Hayat onun oyun alanı! Kurallar, tutsaklar, fedakarlıklar onun için hiçbir şey ifade etmiyor. Çünkü o hayatını en doyumsuz şekilde yaşayarak kendi benliğini en uç noktalara kadar taşıyor. NOTALAR: Beyaz kahve akordu çevresinde gelişen parfüm, Portakal çiçeği, beyaz misk ve pembe biberle zenginleştirilmiştir. ŞİŞE TASARIMI Her zamankinden çok daha baştan çıkarıcı ikonik şişesi, MONA LISA ile genç, cool ve rock ruhunu göz alıcı şişesinde gözler önüne seriyor. Şişenin estetiği ile feminenlikle patlayan bir enerji, yumuşak ve aynı zamanda sofistike. Aristokratik, cool, beklentilerin üstüne çıkan bir tasarım, yakıcı bir dişiliğin göstergesi 15-20 cm uzaktan boyuna, omuzlara ve saça spreyleyiniz.

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

MAD Rouge

Müşterilerimiz adını Şeyma Subaşı kokusu olarak adlandırdığı parfümümüz; Berrak ve sofistike, üst notalarında çiçeksi yasemin özleri ve görkemli safran ile harmanlanıyor; Orta notalarda amber özleri ise alt notalarda sedir ağacının hafif odunsu yapısı ile buluşuyor. Yasemin, Safran, SedirAğacı, Ambergris

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

Mad Madam Absolutely

Egzotik Mandalinin, Mavi Papatya ile harmanı şaşırtıcı zıtlıkta bir güzellik yaratıyor. Fransa’nın Grasse bölgesinden gelen Yasemin’in, Günebakan çiçeği ile oluşturduğu kremsi lezzet, kadını baştan sona feminenliğe sarıyor.
Gecenin güzelliğinden ilham alan MAD MADAM, karanlığın gizemini vurguluyor. Değerli odunsu notaların ve kremsi elegant notaların harmanından oluşan bu mükemmel parfüm, şaşaalı ve bulunduğu her ortamda bakışları üzerine toplayan Modern kadın için. Sandal ağacının mistik kokusunun, Paçuli’nin ılıklığı ile birleşip ilerleyen yolculuğu Tonka ağacı ve Madagaskar Vanilyasının zengin karışımı ile sona eriyor.

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla

MAD Man

Erkekler için Aromatik bir koku. İsviçre Alpleri’ndeki köpüklü yüksek dağ sularını uyandıracak şekilde tasarlandı. Parfüm bergamot ve mandalina ile açılır, ardından yeşil çay ve siyah frenk üzümü içeren bir kalp izlenir. Baz Galbanum, misk, sandal ağacı ve küçük tanelerden oluşur.

TIKLA GELSİN

Alışverişe Başla